Náhrada lekcí

Pravidla pro vracení kurzovného

 

Vstup na cvičení je povolen pouze s platnou permanentkou, nebo po zaplacení jednorázového vstupu.

Platnost je na kartičce vyznačena.

Držitel permanentky má automaticky rezervované místo na lekce aqua aerobicu.

Předplatitel může rovněž své místo v hodině přenechat druhé osobě, která může jít na danou lekci místo něj.

Tato osoba je povinna se před vstupem do bazénu nahlásit u cvičitelky a prokázat se permanentkou předplatitele. Lektorka náhradnici/náhradníka informuje o zásadách a pravidlech cvičení.

V rámci nevyčeraných vstupů permanentky je možné vzít si s sebou na lekci další osobu. Tuto skutečnost je nutno nahlásit předem z důvodu kapacity bazénu.

Pakliže účastník kurzu nemá náhradu a nemůže se dostavit na předplacenou lekci, je slušné informovat o této skutečnosti.

Ideálně do 13. hodiny v den jejího konání e-mailem: kamilazvakova@seznam.cz, nebo sms na tel: 604 523 691. Toto číslo bude pro hovory v provozu po-pá: 8.30-17.00 hod., o víkendech slouží pro omluvy a to formou sms. AQUA ŽVAK nemá povinnost sjednávat náhradní osoby za odhlášené klienty.

Náhrady lze uplatňovat v rámci předplaceného období, kterého se týkají.

Máte možnost převést odhlášené lekce do dalšího cyklu v případě, že si je vyberete do měsíce od ukončeného předplaceného kurzu.

Cvičící nemají nárok na vrácení peněz při absenci na hodinách.

V případě odhlášení předplatitele z kurzu a to z jakéhokoliv důvodu bude jeho místo nabídnuto k prodeji dalšímu zájemci. V případě, že si místo koupí nový zájemce bude předplatiteli vráceno zpět kurzovné, které bude pokráceno o již uskutečněné lekce.